Daire İçi Doğalgaz Projesi

Daire İçi Doğalgaz Projesi

Daire içi doğalgaz projesi ve doğalgaz ile ilgili pek çok hizmeti firmamız Başar Altan Mühendislik adı altında güvenli ve kaliteli bir şekilde sürdürmektedir.

Doğalgaz proje hizmetlerinin sadece İgdaş yetkilisi firmalar ve mühendislerince hazırlanması gerekmektedir. Uzun yıllardır 7004204 İgdaş firma kodu ile doğalgaz proje hizmetlerini Anadolu Yakası'nda Pendik, Sancaktepe, Maltepe, Kartal, Tuzla, Çekmeköy, Sultanbeyli, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Beykoz ve Kadıköy ilçelerinde sürdüren firmamız doğalgaz projesi hazırlama işlemlerini kaliteli bir kadro ile uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Awesome Image

Doğalgaz Projesinde Süreç Nasıl İşler?

Daire içi doğalgaz projesi yapılacak olan tesisatı göstereceği için sizin ve binanızın güvenliği açısından tesisatla birebir aynı olmak durumundadır. Titizlikle hazırlanması gereken bu projelerin hazırlama süreci sanıldığının aksine uzun bir süre içermez. Firmamızın deneyimli mühendislerince hazırlanan projeler bir gün içinde Gasline programı ile çizilir. Sonrasında firmamız proje onayı ve gaz açma süresini de en geç 7 günde tamamlayarak işlemleri tamamlanır. Fakat daire içi doğalgaz projesi hazırlama aşamasına geçmeden önce müşterilerimizin doğalgaz abonelik işlemlerini ve proje işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Bu işlemler İgdaş binalarından, e-devletten, Alo 153'ten yapılabilmektedir. Doğalgaz proje hazırlama işlemlerinizi uzman kadromuz aracılığı ile gerçekleştirmek isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Doğalgaz Projesi Fiyatları Nedir?

Daire içi doğalgaz projesi doğalgaz tesisatının bilgisayar üzerinde şekillendirilmiş halidir. Bu projeler doğalgaz tesisatını birebir yansıtırlar. Bu projelerin fiyatları hazırlanacak projenin adedine, tesisatının bulunduğu bölgeye ve doğalgaz projesine dahil edilecek diğer işlemlere göre farklılık gösterir. 30.000'den fazla doğalgaz projesi hazırlayan firmamız Başar Altan Mühendislik daireler için doğalgaz proje hazırlama fiyatı 600 TL'dir. Bu proje fiyatının içinde sayaç rekoru, kombi fleksi ve montajı, sayaç fleksi ve montajı, ocak fleksi ve montajı, sayaç konsolu, sayaç montajı, gaz açma işlemi ve proje çizimi hizmetleri yer almaktadır. Başar Altan Mühendislik uzun yıllardır İgdaş yetkilisi personelleri ile kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak için çabalamaktadır. İşyeri doğalgaz çizimi gibi pek çok doğalgaz proje hazırlama süreçlerinde yer alan firmamız ile çalışmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamıza ait 0216 642 6 642 no’lu telefon numarasından bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image