Lokanta Doğalgaz Projesi

Lokanta Doğalgaz Projesi

Lokanta doğalgaz projesi çizimi, lokantaların kullanımı dolayısıyla doğalgaz projeleri normal daire ve iş yerlerine göre farklıdır ve firmamızca çizilmektedir.

Ocakları daha büyük ve daha fazla kullanıldığı için lokanta doğalgaz projesi çizimi lokantaya özel çizilir. Öncelikle kullanım miktarı hesaplanmalıdır. Lokantalardaki sistem ve kullanılan mutfak ekipmanları farklı olduğu için her lokantada farklıdır ve kullanım miktarı da değişmektedir. Ocak, pişirme, çay ocağı, fırın, ızgara vb. cihazların kW ve vizesine bakılır. Bu cihazlara göre hat boru çapı hesaplanır ve toplam sonuç m3 hesabına göre doğalgaz tesisatı belirlenir. Tesisat fiyatı firmamız tarafından ücretsiz keşif hizmeti ile belirlenir.

Doğalgaz boruları kaynaklı çelik malzemeden yapılır. Selonoid vana doğalgaz saatine monte edilir ve vanaya elektrik kablosu yardımı ile gaz alarm cihazları takılır. Güvenlik için her cihazda vana olmalıdır. Bu iş bittikten sonra lokanta doğalgaz projesi çizilebilir. Üretim miktarına göre regülatör doğalgaz tesisat basıncı ayarlanır ve her ocak aynı oranda yanar. Proje onayı alınır ve gazınız açılır. Doğalgaz açtırılmasıyla ile birlikte bu süreç yaklaşık bir hafta sürer.

Awesome Image

Lokanta Doğalgaz Projesi Çizim Ücreti

Başar Altan Mühendislik olarak firmamız 22 yıldır İstanbul Anadolu Yakası’nda Beykoz, Tuzla, Sultanbeyli, Ataşehir, Ümraniye, Sancaktepe, Pendik, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Kadıköy, Üsküdar'da hizmet vermektedir. Ünivesitelerin makina mühendisliğinden mezun İgdaş veya Makina Mühendisleri Odası sertifikalı makina mühendislerimiz İgdaş onaylı 30000'i aşkın proje çizmişlerdir. Lokanta doğalgaz projesi çizimi gasline programı ile yapılmaktadır. Doğalgaz projesi ücretimiz 999₺'dir ve bu fiyata proje çizimi, kombi fleksi ve montajı, ocak fleksi ve montajı, sayaç fleksi ve montajı, sayaç montajı, sayaç rekoru, sayaç konsolu ve gaz açma işlemleri dâhildir. Proje çizimi için müşterilerimizin öncelikle İgdaş aboneliği yapmalıdır. E-devlet üzerinden, Alo 153'ü arayarak ya da İgdaş binalarından abone olabilirsiniz ve gerekli sözleşmeleri yapabilirsiniz.

7004204 İgdaş kodlu Başar Altan Mühendislik, sadece lokanta doğalgaz projesi değil, daire içi doğalgaz projesi, işyeri doğalgaz projesi, sanayi doğalgaz projesi ve endüstriyel doğalgaz projesi çizimleri hizmetimiz de mevcuttur. Ayrıca kombi yenileme, kombi cihaz değişimi, doğalgaz açtırma, doğalgaz sızdırmazlık testi, kombi montajı, 7/24 doğalgaz işlemleri, mekanik tesisat, doğalgaz tesisatı ve merkezi ısıtma sistemleri konularında da yanınızdayız. 0216 642 6 642 numaralı telefondan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image