Villa Doğalgaz Projesi

Villa Doğalgaz Projesi

Villa doğalgaz projesi, Başar Altan Mühendislik olarak 22 yıldır uzman kadromuz ve alanında yetkili mühendislerimiz ile uygun fiyata yaptığımız bir iştir.

Doğalgaz tesisatı yaptırmak isteyen kişiler villa projelerinde ücretsiz doğalgaz keşif talebinde bulunabilir. Firma olarak ücretsiz şekilde ilgili alanda keşif yaparak, sizlere doğru ve uygulanabilir bilgilendirme sunmaktayız. Keşiften sonra anlaşma sağlanırsa villa doğalgaz proje çizim fiyatı 600 Türk Lirası olarak belirtilir. Bu fiyatın içine proje çiziminin yanı sıra sayaç rekoru, kombi fleksi ve montajı, sayaç konsolu, sayaç montajı, ocak fleksi ve montajı, sayaç fleksi ve montajı ve gaz açma işlemlerinin tamamlanması da dâhildir. Firmamız İgdaş yetkili bir firmadır. Yetki belgesi olmayan hiçbir firma villa doğalgaz projesi çizemez.

Awesome Image

Villa Doğalgaz Projesi Yapım Süreci

Doğalgaz proje çizimi yaptırmak isteyen kişiler öncelikle Alo 153, İgdaş binaları ya da e-devlet üzerinden başvuru yapmalıdır. Abone olma ve sözleşme işlemlerinin ardından çizimler yapılabilir. İgdaş'ın projeye onay vermesi ve gaz açma süresi toplamda 7 günden oluşur. İlgili bölümlerden mezun ve İgdaş ya da Makina Mühendisleri Odası’ndan yetki belgesi almış makina mühendislerimizin yaptığı doğalgaz çizimleri 1 günde tamamlanmaktadır. Villa doğalgaz projesi yapım süreci Gasline programı ile yönetilmektedir.

Bugüne dek yaptığımız 30000'i aşkın doğalgaz proje çiziminde villa doğalgaz çizimine ek olarak işyeri doğalgaz projesi, 7/24 doğalgaz işlemleri, sanayi doğalgaz projesi, kombi cihaz değişimi, daire içi doğalgaz projesi ve endüstriyel doğalgaz projesi ile taahhütleri, doğalgaz açtırma, mekanik tesisat, doğalgaz tesisatı, doğalgaz sızdırmazlık testi, kombi montajı, kombi yenileme ve merkezi ısıtma sistemleri hizmetleri de yapılmaktadır.

Villa Doğalgaz Projesi Çizdirmek

Başar Altan Mühendislik, İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde hizmet vermektedir. Bu bölgede verdiğimiz tüm hizmetlerde kombi satışı da yapmaktayız. Doğalgaz konusunda neredeyse her işleminizde sizlere yardımcı oluyoruz. Bosch kombi, Vaillant Kombi ve Airfel Kombi en popüler talep alan markalardan olsa da farklı markalarda da kombi satışı gerçekleştiriyoruz. Hizmet bölgelerimiz Pendik'ten Üsküdar'a kadar bölgenin birçok semtinde devam etmektedir. Tuzla, Çekmeköy, Sultanbeyli, Ataşehir, Ümraniye, Sancaktepe, Maltepe, Kartal, Kadıköy ve Beykoz bu bölgelerin içindedir. Villa doğalgaz projesi ve diğer konularda bilgi almak için 0216 642 6 642 telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image