Endüstriyel Doğalgaz Projesi

Endüstriyel Doğalgaz Projesi

Endüstriyel doğalgaz projesi hizmetini firmamız Başar Altan Mühendislik 22 yıldır Anadolu Yakası'nda sanayi içerisindeki binalar için hazırlamaktadır.

Bilindiği gibi doğalgaz projelerinde patlama ve boğulma gibi tehlikeli durumlar yaşanmaması için dikkatli bir çalışmanın ürünü olması gerekmektedir. Diğer doğalgaz projelerine göre ise endüstriyel doğalgaz projesi çok daha kapsamlıdır. Bunun için bu konuda uzman ve yetkili firmalar ile çalışmak gerekmektedir. Firmamız Başar Altan Mühendislik 7004204 numaralı kod ile İgdaş yetkilisi bir mühendislik firmasıdır. 30.000'den fazla doğalgaz projesi hazırlayan firmamız İgdaş yetkilisi uzman mühendisleriyle ve ustalarıyla beraber yıllardır Tuzla, Sultanbeyli, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Sancaktepe, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Pendik, Çekmeköy ve Beykoz ilçelerinde kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Awesome Image

Endüstriyel Doğalgaz Projesi Nedir?

Endüstriyel doğalgaz projesi sanayi içerisinde yer alan binaların doğalgaz kullanımı için yapılmaktadır. Bu doğalgaz projesi detaylı ve incelikli bir tesisatın çizimler ile bilgisayar üzerinde gösterilmiş halidir. Bu doğalgaz proje çiziminde hız ve basınç kaybı vb. etkenler dikkate alınarak gerekli tüm ekipmanlar yani doğalgazın tesisatının tüm detayları gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü doğalgaz kaynaklı patlama ve boğulma gibi durumların yaşanmaması için tesisatı bu çizimlerin birebir yansıtması gerekmektedir. Firmamız mühendislerince bir günde hazırlanan doğalgaz proje çizimlerinde Gasline programı kullanılmaktadır. Proje onayı ve gaz açma işlemleri en geç yedi gün içerisinde tamamlanmaktadır. Projeler üzerinde tüm güvenlik unsurları dikkate alınarak titizlikle çalışılmaktadır.

Endüstriyel Doğalgaz Projesi Fiyatları

Endüstriyel doğalgaz projesi de tıpkı diğer doğalgaz projeleri gibi sadece İgdaş yetkilisi firmalarca hazırlanmaktadır. İgdaş yetkilisi firmamız Başar Altan Mühendislik'in doğalgaz projesi hazırlama fiyatı içerisinde proje çizimi dâhil birçok doğalgaz hizmeti yer almaktadır. Birçok mekâna uygun doğalgaz projesi gerçekleştiren firmamız ayrıca kombi montajı, kombi yenileme, kombi satışı gibi diğer doğalgaz işlemleri ile ilgili pek çok hizmeti de müşterilerine sunmaktadır. Siz de kısa sürede fakat bütçenize uyan, güvenli ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamız Başar Altan Mühendislik ile çalışabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image