Sanayi Doğalgaz Projesi

Sanayi Doğalgaz Projesi

Sanayi doğalgaz projesi detaylarında dikkat edilmesi gereken birçok işlem, bilinmeyen ve garantisi olmayan firmalarca yapıldığında problem yaratabilir!

Küçük mekanlar kadar sanayi alanlarında doğalgazın proje çizim ve kombi montaj aşaması hassasiyetle yürütülmelidir. Güvenilir firma araştırıldığında İstanbul'un Anadolu Yakası'nda 22 yıldır faaliyetlerine devam eden kaliteli mühendislik çözümleri firmamız karşımıza çıkmaktadır. Firmamız 7004204 numaralı İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firmasıdır. Firmamızın 1998 yılından bu yana otuz bini aşkın doğalgaz proje çiziminin ve yine on binlerce rölövenin(ön çizim) altında imzası bulunmaktadır.

Awesome Image

Sanayi Doğalgaz Projesi Çizim Detayları

Sanayi doğalgaz projesi diğer projelere göre biraz daha fazla dikkat gerektirir. Çok daha geniş alanlarda kullanılacak bu proje için müşterilerimizin yapacağı ilk işlem öncelikle İgdaş'a abone olmaktır. İgdaş aboneliği İgdaş binaları, e-devlet ve Alo 153 nolu hattan gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen çizimler ilgili üniversitelerin makina mühendisliği bölümünden mezun olup aynı zamanda İgdaş ya da Makina Mühendisleri Odası tarafından sertifikalandırılmış alanında uzman mühendisleri tarafından çizilmektedir. Proje çizimleri Gasline programı ile çizilmektedir. Çizim işlemi bir gün içinde tamamlandıktan sonra proje onayı ve gaz açma işlemi ise en fazla yedi gün içinde sonuca ulaşmaktadır. Doğalgaz projesi için ücretimiz 4500₺ olarak belirlenmiş ve ocak fleksi ve montajı, sayaç fleksi ve montajı, sayaç konsolu, gaz açma, proje çizimi, kombi fleksi ve montajı, sayaç rekoru, sayaç montajı işlemi hizmetleri de yanında verilmektedir.

Sanayi Doğalgaz Projesi Bölge Dağılımı

Firmamız yalnızca İstanbul Anadolu Yakası'nda faal olmakta ve bu faal olduğu bölgeler Tuzla, Sultanbeyli, Ümraniye, Sancaktepe, Kartal, Beykoz, Pendik, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe ve Kadıköy'den oluşmaktadır. Sanayi doğalgaz projesi, endüstriyel doğalgaz projesi, işyeri doğalgaz projesi ve daire içi doğalgaz projesiyle taahhütleri bir arada yapılmaktadır. Firmamızın ücret talep etmeksizin doğalgaz keşif ücreti de mevcuttur. Airfel kombi, Vaillant Kombi ve Bosch Kombi başta olmak üzere tüm marka kombilerin satışı da yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanında kombi yenileme, doğalgaz sızdırmazlık testi, mekanik tesisat, 7/24 doğalgaz işlemleri, kombi cihaz değişimi, doğalgaz açtırma, kombi montajı, doğalgaz tesisatı ve merkezi ısıtma sistemleri hizmetleri de firmamızın yürüttüğü faaliyetler kapsamındadır. Detaylı bilgi için telefon numaramız 0216 642 6 642.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image