Doğalgaz Tesisat Projesi

Doğalgaz Tesisat Projesi

Doğalgaz tesisat projesi doğalgaz kullanımına uygun bulunan alanlarda, firmamız gibi İstanbul’daki İgdaş yetkili mühendislik firmalarınca yapılabilmektedir.

Doğalgaz tesisat projesi günümüzde doğalgaz kullanılmayan alanlarda çok fazla ilgi görmektedir. Doğalgaz günümüz şartlarında yaygın kullanılan bir yakıttır. Çok kullanılmasının nedenlerini diğer yakıtlarla kıyaslayacak olduğumuzda birçok avantajı bulunmaktadır. Doğalgaz diğer yakıtlara göre çok daha temiz, kullanım olarak kimseye ihtiyaç duymadan sadece bir kombinin tuşuna basarak ısınılacak kadar kolay, aynı zamanda diğer yakıtlarla kıyaslandığında çok daha ekonomik bir yakıttır.

Awesome Image

Doğalgaz Tesisat Projesi Yapan Firmamız Fark Yaratıyor!

Doğalgaz tesisat projesi yaptırmak istediğinizde ilk başvuru yapacağınız adres Başar Altan Mühendislik firmamız olmalıdır. Başar Altan Mühendislik firmasının alt markası olan İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firmamız şimdiye kadar birçok işte adından söz ettirmiştir. İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firması olarak yirmi iki yılı aşkın süredir bu işin içerisinde bulunmaktayız. Yirmi iki yıl gibi uzun bir süre içerisine otuz binden fazla proje çizimi yaptık. 7004204 kodunu kullanan İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firmamız işinin ehli mühendis ve teknikerlerle çalışarak son derece etkili çizimler gerçekleştirmektedir.

Doğalgaz Tesisat Projesi Çizimi Yapan Mühendislerimiz

Doğalgaz tesisat projesi çizimi yapan mühendislerimizi titizlikle seçmekteyiz. Mühendislerimiz ilgili üniversitelerin makina mühendisliği bölümünden mezun olmuş kişilerdir. Makina mühendisliği bölümünden mezun olmalarının yanı sıra doğalgaz tesisat projesi çizimini yapabilmeleri için gerekli olan belgeleri de bulunmaktadır. Mühendislerimizin bu belgeleri alabilmesi için İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firması tarafından yeterli görüldüğünde verilebileceği gibi Makina Mühendisler Odası'na başvuru yaparak eğer yeterli görülüp yetki belgesini almış ise bünyemizde o durumlarda çalışmaktadırlar.

Mühendislik firması olarak alanında tecrübe sahibi kişileri çalıştırdığımız gibi yeni mezun olup yetki belgesi alan kişileri de staj döneminden geçirerek bünyemizde yeterli tecrübeye sahip olduktan sonra çalıştırmaktayız. Tecrübe ve bilgi sahibi olan mühendislerimiz ve teknikerlerimiz doğalgaz tesisat projesi çizimi yapabilmek için ilk önce tamamen ücretsiz olarak doğalgaz tesisatının bölge için uygun olup olmadığını keşif hizmetini yapmaktadır. Eğer uygunluk söz konusu değil ise yine hiçbir ücret talebinde bulunmazlar. Uygunluk sağlandığı takdirde çizimlerini bir gün gibi kısa sürede tamamlayıp teslimini gerçekleştirirler.

Doğalgaz tesisat projesi çok ince ayrıntılar ile ilgilenir. Bunun nedeni en başta insan güvenliğidir. İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firması olarak; son derece bilgili mühendisleri tercih ederek işlemleri çok kısa zamanda yapmaktayız. Doğalgaz açma süresi ve proje onayı en fazla yedi gün gibi kısa sürede yapılmaktadır.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image