İşyeri Doğalgaz Projesi

İşyeri Doğalgaz Projesi

İşyeri doğalgaz projesi işyerinin ofis, okul ya da hastane gibi alanlarda olmasına göre değişiklik gösterebilir. Firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Eğer ofis alanında doğalgaz projesi çizimi istiyorsanız doğalgaz tesisatı dişli şekilde tesisat yapılır. Benzer özellik olarak tüm iş yerlerinde selenoid vana ve gaz alarm cihazı olması zorunluluğu vardır. Eğer işyerinde kullanılacak doğalgaz üretim için kullanılacaksa kaynaklı tesisat yapılmalıdır. Bu durum kazan dairesi olan yerlerde, sanayilerde ya da lokanta gibi alanlarda geçerlidir. Çok fazla gaz tüketilecek bir işyeriniz varsa mühendislerimiz buna göre işyeri doğalgaz projesi çizmektedir. Gaz basıncı yüksek olan alanlara regülatör konulur ve gaz basıncı düşürülür. Gaz ayarının yapılması herhangi bir hayati sorun yaşanmaması açısından oldukça önemlidir.

Awesome Image

İşyeri Doğalgaz Projesi Açıklama

Firmamız Başar Altan Mühendislik olarak 22 yıldır doğalgaz alanında hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler; kombi cihaz değişimi, kombi montajı, kombi yenileme, doğalgaz tesisatı, doğalgaz açtırma, doğalgaz sızdırmazlık testi, 7/24 doğalgaz işlemleri mekanik tesisat, bireysel ısıtma sistemleri ve merkezi ısıtma sistemleri hizmetleridir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan makina mühendislerimiz Gasline programı ile doğalgaz çizimlerini yapmaktadır. Ayrıca mühendislerimiz İgdaş ya da Makina Mühendisleri Odası’ndan yetki belgesi almış kişilerdir. Bu nedenle işin uzmanlarıdır. İşyeri doğalgaz projesi çizimi toplamda 1 günü almaktadır. Doğalgaz projesi çizimi ücret bedelimiz 999₺'dir. Bu fiyatın içine sayaç konsolu, ocak fleksi ve montajı, kombi fleksi ve montajı, proje çizimi, sayaç montajı sayaç fleksi ve montajı, sayaç rekoru ve gaz açma işlemlerinin tamamlanması dâhildir.

İşyeri Doğalgaz Projesi Bilgilendirme

Firmamız İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firması olarak 30000 ’i aşkın doğalgaz projesi çizimi üstlenmiş bulunmaktadır. Ayrıca Bosch kombi, Airfel kombi ve Vaillant kombi gibi markaların kombi satışını da uzun süredir gerçekleştirmekteyiz. Kombi satışında sizlere kombi alacağınız alanın özelliklerini sorarak buna uygun satış gerçekleştirmekteyiz. Doğalgaz proje çizimi için yalnızca İgdaş abonelik ve sözleşme işlemlerini yapamıyoruz. Bunu da şahıs olarak sizler yalnızca e-devlet üzerinden, Alo 153'ü arayarak ya da İgdaş binalarına giderek yapabilirsiniz. İşyeri doğalgaz projesi hakkında sorularınız adına; 0216 642 6 642 numarası üzerinden bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image