İgdaş Doğalgaz Proje Çizimi

İgdaş Doğalgaz Proje Çizimi

İgdaş doğalgaz proje çizimi hizmetimizde, Başar Altan Mühendislik markası altında 30000’i aşkın İgdaş doğalgaz proje çizimini uygun fiyata gerçekleştirdik.

Doğalgaz Projesi firmamız Başar Altan Mühendislik adı ile yetkili bir firma olup, 22 yıldır siz değerli müşterilerimize firmamız adına hizmet vermektedir. İgdaş prosedüre uygun doğal proje çizimi ile beraber, işyeri doğalgaz proje çizimi, daire içi doğalgaz projesi, endüstriyel doğalgaz projeleri gerçekleştirmekteyiz. Bu doğalgaz çizimleri olmadan evvel tabiki her yerin önce keşif edilmesi gerekmektedir. İşinde en iyi olan elemanlarımız sizin doğalgaz talep ettiğiniz yere gelerek keşif yapmaktadırlar. Üstelik bunu da sizden hiçbir ücret talep etmeden yapmaktayız. Bizden keşif talep etmek için 0212 642 6 642 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Awesome Image

İgdaş Prosedüre Uygun Doğalgaz Proje Çizimi Dışındaki Faaliyetlerimiz

Biz 22 yıllık serüvenimiz boyunca giderek gelişerek ve büyüyerek İgdaş doğalgaz proje çizimi dışında farklı hizmetlerde siz değerli müşterilerimize sunduk ve sunmaktayız. Bunlar şu şekilde oluşmaktadır: Kombi cihaz değişimi, kombi yenileme, doğalgaz tesisatı, mekanik tesisat, kombi montajı, doğalgaz sızdırmazlık testi, doğalgaz açtırma, merkezi ısıtma sistemleri hizmetleri ve bununla beraber siz müşterilerimize 7/24 doğalgaz müşteri hattı sunmaktayız. Ayrıca tahmin edersiniz ki kombi satışı da yapmaktayız. Her türlü kombi markası mevcut lakin şunlar başta olmak üzere: Bosch kombi, Airfel kombi, Vaillant kombi gibi markalar. Her türlü hizmetimizin ve ürünümüzün arkasındayız tıpkı 22 yıldır burada olduğumuz gibi.

İgdaş Prosedüre Uygun Doğalgaz Proje Çizimi Nerelerde Yapılmaktadır?

Siz değerli müşterilerimize sadece İstanbul Anadolu Yakası’nda belli hizmet bölgelerinde İgdaş doğalgaz proje çizimi hizmetini vermekteyiz. Hizmet bölgelerimiz: Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Çekmeköy, Sultanbeyli, Maltepe, Sancaktepe, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar bölgelerinden oluşmaktadır. Hizmeti talep ettiniz takdirde keşif yapılıp, çizim tamamlandıktan sonra zaten çizim 1 günde yapılmaktadır. Bununla beraber maksimum 7 gün içinde proje onaylama ve gaz açma yapılır. İgdaş doğalgaz proje çizimi fiyatı 600 ₺’dir. Bu ücretin içerisinde değerli müşterilerimize ayrıca kombi fleksi ve montajı, sayaç fleksi ve montajı, sayaç rekoru, gaz açma, sayaç konsolu, sayaç montajı işlemlerinin de tamamlanması yapılacaktır.

Awesome Image
Awesome Image

Proje Adımları

Proje hizmetimizden yararlanabilmeniz için iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin tamamlanması sonrasında İgdaş'tan en geç 7 gün içerisinde alınacak onayla, projeniz zamanında teslim edilir.
  • Ücretsiz Doğalgaz Keşif Talebi
  • Ön Çizimin (Rölöve) Alınması
  • Doğalgaz Projesi Çiziminin Tamamlanması
  • Zamanında İş Teslimi
Awesome Image