Doğalgaz Sanayi Projesi

Doğalgaz Sanayi Projesi

Doğalgaz sanayi projesi hizmetimizden yararlanmak istediğinizde öncelikle ücretsiz doğalgaz keşif hizmetimizle yetkili mühendislerimiz eksiklerin belirlenmesi için uygulama alanında kontrollerini sağlarlar. Doğalgaz projesinin çizilmesi, sanayi tüketiminde olan gaz yakıcı cihazların gaz bağlantılarının yapılması, ürün tipi ve tüketimine göre projelendirilmesi, sayacın teslim alınarak montajının tamamlanması, projenin onaylatılarak gaz açma işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve iş takibinin yapılması süreçlerini kapsar.

Hizmet Fiyatı :

4,500.00 

Açıklama

Doğalgaz sanayi projesi hizmetimizde fiyatlar kullanılacak olan gaz yakıcı cihazların cinsine ve tüketim kapasiteleri üzerinden değerlendirildiği için değişiklik gösterebilir. Ancak siparişiniz sonrası İgdaş yetkili mühendislik firmamızdan personellerimiz; sizi bilgilendirmek, onayınızı almak ve gerekli durumlarda ücretsiz olarak keşif hizmeti vererek işlemlerinizi takip etmek için sizinle her zaman iletişim halinde bulunacaklardır.

Bizler; 22 yıldır ürettiğimiz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ile İgdaş’tan %96 oranında ilk başvuruda gaz açma başarısına sahip, İstanbul’un en iyi doğalgaz mühendislik firmasıyız. Ek bir bilgi almak ve varsa sorularınızı iletmek için WhatsApp sipariş hattından ya da 0532 327 0276 numaralı şirket hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Yetkili Firma Adı:

Başar Altan Mühendislik

İgdaş Firma Kodu:

7004204

Hizmet Bölgesi:

İstanbul Anadolu Yakası

Proje Çizim Süresi:

Proje çizimi, İgdas onayı ve gaz açma süreci tarafımızdan takip edilerek en geç 30 iş gününde mühendislik firmamızca tamamlanmaktadır.