Doğalgaz Tadilat Projesi

Doğalgaz Tadilat Projesi

Doğalgaz tadilat projesi hizmeti kapsamında; ücretsiz olarak ilgili alanın doğal gaz keşif hizmeti yetkili mühendislerimizce gerçekleştirilir. Öncelikle eksikler belirlendikten sonra rölöve(ön çizim) alınır. Projenin bilgisayar ortamına aktarılması, doğalgaz proje çiziminin onayı, ocak ve kombi fleksilerinin yapılması, sayacın teslim alınması ve montajının tamamlanması, son olarak da gaz açma işlemlerinin gerçekleştirilmesiyle hizmet tamamlanmış olur. Sizde doğalgaz hizmetlerimizden faydalanmak için hemen 0216 642 6 642 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Fiyatı :

600.00 

Açıklama

Doğalgaz tadilat projesi hizmetimizde fiyatlar üzerinden değerlendirildiği için değişiklik olabilir. Ancak siparişiniz sonrası İgdaş yetkili mühendislik firmamızdan personellerimiz; sizi bilgilendirmek, onayınızı almak ve gerekli durumlarda ücretsiz olarak keşif hizmeti vererek işlemlerinizi takip etmek için sizinle her zaman iletişim halinde bulunacaklardır.

Bizler; 22 yıldır ürettiğimiz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ile İgdaş’tan %96 oranında ilk başvuruda gaz açma başarısına sahip, İstanbul’un en iyi doğalgaz mühendislik firmasıyız. Ek bir bilgi almak ve varsa sorularınızı iletmek için WhatsApp sipariş hattından ya da 0532 327 0276 numaralı şirket hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Yetkili Firma Adı:

Başar Altan Mühendislik

İgdaş Firma Kodu:

7004204

Hizmet Bölgesi:

İstanbul Anadolu Yakası

Proje Çizim Süresi:

Proje çizimleriniz 1 iş gününde hazırlanmakta, 5 iş gününde ise İgdas onayı ve gaz açma süreci tarafımızdan takip edilerek tamamlanmaktadır.