İgdaş Doğalgaz Projesi

İgdaş Doğalgaz Projesi

İgdaş doğalgaz projesi hizmeti satın aldığınızda, ücretsiz doğalgaz keşif hizmetiyle yetkili mühendislerimiz eksiklerin belirlenmesi için öncelikle uygulama alanında kontrollerini sağlarlar ve böylelikle bir ön çizim oluşturulur. Doğalgaz projesinin çizilmesi, ocak ve kombi bağlantı hortumlarının montajı, sayaç rekoru – montajının tamamlanması, projenin onaylatılarak gaz açma işlemlerinin yapılması şeklinde İgdaş doğalgaz projesi hizmetimiz tamamlanmış olur. Hizmetimizden yararlanmak için hemen proje talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Fiyatı :

750.00  600.00 

Açıklama

İgdaş doğalgaz projesi hizmetimizde fiyatlar üzerinden değerlendirildiği için değişiklik olabilir. Ancak siparişiniz sonrası İgdaş yetkili mühendislik firmamızdan personellerimiz; sizi bilgilendirmek, onayınızı almak ve gerekli durumlarda ücretsiz olarak keşif hizmeti vererek işlemlerinizi takip etmek için sizinle her zaman iletişim halinde bulunacaklardır.

Bizler; 22 yıldır ürettiğimiz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ile İgdaş’tan %96 oranında ilk başvuruda gaz açma başarısına sahip, İstanbul’un en iyi doğalgaz mühendislik firmasıyız. Ek bir bilgi almak ve varsa sorularınızı iletmek için WhatsApp sipariş hattından ya da 0532 327 0276 numaralı şirket hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Yetkili Firma Adı:

Başar Altan Mühendislik

İgdaş Firma Kodu:

7004204

Hizmet Bölgesi:

İstanbul Anadolu Yakası

Proje Çizim Süresi:

Proje çizimleriniz 1 iş gününde hazırlanmakta, 5 iş gününde ise İgdas onayı ve gaz açma süreci tarafımızdan takip edilerek tamamlanmaktadır.